Jak naturalnie przedłużyć włosy?

Kwiecień 26, 2017

8Chyba każda kobieta miała w swoim życiu moment, gdy marzyła o dłuższych i gęstszych włosach. Natura nie zawsze obdarza nas tym, czym byśmy chcieli, jednak współczesny świat i jego wynalazki dają coraz to nowsze sposoby radzenia sobie w podobnych sytuacjach. Salony fryzjerskie oferują nam liczne zabiegi, polegające na zagęszczeniu fryzury lub zmianie jej długości. Metoda keratynowa, mikroringowa czy ultradźwiękowa wykorzystuje jednak profesjonalne urządzenia, działające często przy bardzo wysokich temperaturach, dochodzących nawet do 170 stopni Celsjusza lub przy zastosowaniu fal energetycznych. Nietrudno się domyśleć, że sposoby te mogą mieć negatywny wpływ na nasze włosy, a poza tym nie każdy może sobie na nie pozwolić ze względu na niemały koszt zabiegu – ceny wahają się od kilkuset do nawet półtora tysiąca złotych.

W takiej sytuacji idealna jest metoda clip in.

Jeśli zastanawiasz się, jak naturalnie przedłużyć włosy w szybki i łatwy sposób, powinnaś skorzystać z tego rozwiązania. Co musisz zrobić? Przede wszystkim dokonać zakupu taśm z pasmami włosów, a następnie doczepić je za pomocą specjalnych klipsów do swoich własnych. Jeśli nie masz doświadczenia, koniecznie zapoznaj się z instrukcją, dołączoną do zakupionego produktu. Możesz także dowiedzieć się, jak to zrobić krok po kroku, znajdując odpowiednie informacje w sieci (często w postaci łatwych w odbiorze filmów video). Jeśli masz wątpliwości, czy sobie poradzisz, pamiętaj, że trening czyni mistrza. Ćwicz, próbuj, a na pewno szybko nauczysz się, jak to prawidłowo robić. Zwróć tylko uwagę, by taśmy i klipsy był dyskretnie schowane pod twoimi naturalnymi włosami. Zawsze możesz też poprosić o pomoc przyjaciółkę lub znajomą, która potrafi to zrobić i nauczy cię wszystkiego.

Clip in to naturalne włosy doczepiane

Pamiętaj o jednej bardzo ważnej rzeczy – clip in to włosy naturalne doczepiane, które możesz farbować, jednak nie mają one zdolności regeneracji, dlatego nie używaj w tym celu produktów koloryzujących, które zawierają amoniak i utleniacze. Mogą one trwale zniszczyć włosy clip in i konieczne będzie zakupienie nowych pasm. Z tego samego powodu nie musisz używać żadnych odżywek ani maseczek – jest to całkowicie bezcelowe, ponieważ kondycja włosów clip in nie ulegnie żadnej poprawie po ich zastosowaniu. Podczas ich mycia pamiętaj, by robić to delikatnie i nie szarpać za nie. Uważaj także na taśmy – posiadają one klej, który po zamoczeniu traci swoje właściwości. Włosy te możesz czesać, robić z nich dowolne fryzury, zupełnie jak w przypadku naturalnych. Dbaj o nie, jak o swoje prawdziwe, a posłużą ci przez długi czas. Bardzo ciekawym rozwiązaniem są doczepiane włosy ohlovehair

Jak widać, plusów sposobu clip in jest całkiem sporo. Metoda ta daje możliwość ekspresowej wręcz zmiany fryzury, jest prosta, niewymagająca ingerencji profesjonalisty, specjalnych urządzeń ani produktów, a co za tym idzie – większych nakładów finansowych. Zalecana jest jednak raczej na jednorazowe okazje i tzw. specjalne wyjścia. Jeśli potrzebujesz przedłużyć włosy na dłuższy czas, lepiej skorzystać z innych rozwiązań.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *